اعضای جدید خانواده Nova Panel

با نرم افزار جدید و سخت افزار بسیار قویتر

V7

7 اینچ

H7

7 اینچ

H10

10.1 اینچ

سری جدید پنل نوا با اندازه صفحه نمایش 7 “و 10” ، به دو صورت افقی و عمودی طراحی شده است. شما می توانید کنترل های مورد علاقه خود را اضافه کرده و دسترسی سریع سناریو را به صفحه اصلی ، با طراحی کاربر پسند تعریف کنید. با استفاده از نوار کنترل پیمایش جانبی ، با یک لمس می توانید به همه کنترل ها دسترسی پیدا کنید.

آیفون هوشمند، سرور داخلی سیستم ، ماژول RF ، ترموستاتیک ، 8 ورودی دیجیتال ، 7 خروجی رله ، اتصال Wifi و اترنت

..

ارتباطات بی سیم

سری محصولات Nova Panel به لطف RF Gateway داخلی خود به صورت بی سیم با تمام محصولات inohom ارتباط برقرار می کند. زیرساخت های برق پروژه های شما برای inohom مهم نیست. ما همیشه با راه حل های ویژه ای که بخش تحقیق و توسعه ما برای شما ارائه کرده است در کنار شما هستیم.

اتصال فای و اترنت

سیستم خود را به صورت بی سیم با WiFi یا از طریق پورت اترنت به اینترنت وصل کنید و خانه خود را از همه جای دنیا با تمام عملکردهای خود کنترل کنید.

 

امنیت

مواردی  مانند  وجود تحرک ، نشتی آب و نشت گاز ؛ توسط سنسورهای مربوطه تشخیص داده شده و امنیت شما توسط سیستم inohom تأمین می شود.

 

اطلاعات وضعیت هشدار آشکارساز ثبت می شود. این اطلاعات را با اطلاعات زمان ، نام آشکارساز و عکس فوری گرفته شده از دوربین امنیتی مربوطه به شما اطلاع می دهد. اگر زنگ هشدار شما فعال یا غیرفعال شود ، اطلاعات کاربر و معامله با یک اعلان ارسال می شود.

مدیریت تهویه مطبوع

با مدیریت انواع سیستم های تهویه مطبوع به صورت ترکیبی و درجه به درجه از یک نقطه ، فضای مسکونی راحتی خواهید داشت.

با کنترل سیستم گرمایش و مدیریت تهویه مطبوع که توسط سناریوها تعریف میشود ، بهره وری انرژی را افزایش می دهد. inohom یک زندگی اقتصادی تر و طبیعت پسند را ارائه می دهد.

همگام سازی IP

دسترسی دقیق وثبت سابقه ، یکی از قدرتمندترین ویژگی های سیستم است که با کنترل و نظارت در بستر سیمی و بی سیم اتوماسیون جامع ساختمان را ممکن میسازد. با پشتیبانی از رابط وب ، می توانید کل سیستم خود را از یک مرکز مدیریت کنید.

سیستم عامل جدید Nova Panel برای این منظور توسعه یافته است

به کمک قابلیت همگام سازی IP  که توسط inohom توسعه یافته است ، محدوده اتوماسیون بی سیم دائما درحال گسترش است. در پروژه های جامع اتوماسیون مانند مراکز خرید ، بیمارستان ها ، ساختمان های عمومی ، مدارس ، هتل ها میتوانید از مزایای متنوع ارتباط بی سیم با محصولات inohom لذت ببرید. شما می توانید بسیاری از محصولات inohom را با همگام سازی IP با استفاده از ویژگی ارتباط بی سیم بکار گیرید.

راهکارهای بی سیم

نسل جدید Nova Panels خود به تنهایی با در اختیار داشتن 8 ورودی داخلی و 7 خروجی رله ، خانه شما را کنترل می کند و درعین حال به لطف قابلیت ارتباط بی سیم با سایر محصولات inohom ، اتوماسیون فضای زندگی شما را توسعه داده و مدیریت می کند. این سیستم به لطف الگوریتم رمزنگاری inowave به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر صفحه نمایشگر شما فعال نباشد ، سیستم کار خود را انجام میدهد.

با قابلیت ارتباط رمزگذاری شده با امنیت بالا ، در برابر حملات سایبری محافظت خواهید شد.

برنامه موبایل

با رابط کاربر پسندی که برای سیستم عامل iOS و Android ارائه شده است ، می توانید فضای زندگی خود را در هر کجای دنیا که باشید مدیریت و کنترل کنید. inohom در صورت به صدا در آمدن زنگ خانه ویا هشدار، اعلان هایی را برای شما ارسال می کند تا از هر وضعیتی با خبر شوید.

عملکرد بالا

ضمن ایجاد امنیت کامل با سیستم عامل لینوکس ، با پردازنده پرسرعت و 4 هسته ای خود یک تجربه کاری به شما می دهد.

 

صفحه IPS

وقتی از زوایای مختلف به صفحه نمایشگر نگاه می کنید ، پرش رنگ اتفاق نمی افتد.

با سطح شیشه به ضخامت 1 میلی متر و حساسیت به لمس بالا ، کیفیت صفحه نمایش خازنی را احساس خواهید کرد.

 

کیفیت صدای بالا

با طراحی ویژه بلندگو با قاب بیضوی ؛

در هشدارهای تماس تلفنی ، زنگ درب و هشدارامنیتی ، کیفیت صدا را متوجه خواهید شد.