ویژگی های inohom

خانه هوشمند inohom این امکان را به شما میدهد تا بتوانید روشنایی ها  ، پرده ، کرکره ، گرمایش، سرمایش و همه چیز را از طریق کلید ها یا تلفن هوشمند خود کنترل کنید. فقط کافیست بدانید می خواهید چه کار کنید ، زیرا این یک سیستم هوشمند است.

 

ویدئو معرفی

مدیریت روشنایی

نورهای LED که با پیشرفت فناوری به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است، روشنایی را با صرف انرژی کمتر برای ما فراهم میکند.

inohom با آن دسته از لامپ های LED  که قابلیت تنظیم شدت روشنایی دارند کاملاً سازگار است و شما را قادر می سازد تا شدت روشنایی را به همان میزان دلخواه خود تنظیم کنید. علاوه بر این ، با مدیریت روشنایی که براساس نور محیط ، زمان  و سناریو می تواند انجام دهد ، به شما کمک می کند تا مصرف انرژی را به حداقل برسانید.

پرده و کرکره

اگرچه پرده وکرکره برقی برایمان راحتی می آورد ، اما کنترل این سیستم ها با کلیدهای دیواری سنتی چالش برانگیز است. صبح باید به همه اتاق ها بروید تا همه پرده ها را باز کنید ، و به همین ترتیب در شب ، باید همه پرده ها را دوباره ببندید. با استفاده از سیستم مدیریت پرده و کرکره  هوشمند inohom ، پرده ها و کرکره های شما صبح بازمی شوند تا به شما کمک کنند از نور روز بهره مند شوید و به طور خودکار در شب بسته می شوند تا ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی را داشته باشید.

دوربین های امنیتی

دوربین های امنیتی با زیرساخت ارتباطی IP ، امکان دسترسی به دوربین های داخلی و خارجی را حتی از فاصله بسیار دور نیز فراهم می کند. با استفاده از این دوربین ها ، ضبط مداوم امکان پذیرمیشود و در صورت شناسایی حرکت می توانید از طریق پست الکترونیکی اطلاع رسانی داشته باشید. با استفاده از زیرساخت های امنیتی سیستم inohom شما از امنیت عزیزان و خانه خود مطمئن خواهید بود.

آبیاری در صورت نیاز

ممعمولا  برای آبیاری گیاهان و چمن ها وقت صرف میکنید. همچنین  هنگام تعطیلات یا سفر کاری سعی می کنید شخصی را برای آبیاری این گیاهان پیدا کنید. inohom دارای حسگرهای خاصی است که رطوبت زمین را اندازه گیری می کند و گیاهان شما را در صورت لزوم آبیاری می کند. به این ترتیب با جلوگیری از آبیاری غیرضروری و جلوگیری از خشک شدن ، مصرف آب به حداقل می رسد. هم چنین شما میتوانید تعریف کنید که گیاهان و گلها از هر چند وقت یکبار به چه مقدار آبیاری شوند.

مدیریت سناریوهای مختلف

سیستم های خانه هوشمند inohom برخلاف سایر تکنیک های ساده کنترل از راه دور ، مدیریت سناریوی انعطاف پذیر را ارائه می دهند. با استفاده از این سناریوها ، می توانید شرایط عملکرد و توالی سیستم های مختلف را با یک لمس یا به صورت خودکار کنترل کنید. به عنوان مثال ، برای سناریوی “WORK” ، زنگ ساعت 07:30 روشن می شود ، سیستم های امنیتی غیرفعال می شوند ، پرده های شما باز می شود ، سنسور حساس به حرکت غیر فعال میشود ، دستگاه قهوه سازشما شروع بکار میکند ، کانال خبری مورد علاقه شما در تلوزیون روشن شده و …

تصور کنید که به مدت یک هفته به تعطیلات می روید ، تمام کارهایتان را انجام داده و سناریوی “HOLIDAY” را هنگام خروج از خانه فعال کرده اید. inohom سیستم امنیت را فعال میکند ، برق پریزها را قطع می کند (به جز یخچال) ، روشنایی ها را خاموش می کند ، شیرهای ورودی آب و گاز را می بندد و سیستم آبیاری اتوماتیک را فعال می کند.

آی فون

با استفاده از قابلیت پنل داخلی inohom ، می توانید با افراد درب منزل خود ارتباط صوتی و تصویری داشته باشید. همچنین ، می توانید با مسئول امنیت یا آپارتمان صحبت کرده و نیازهای خود را با پیام های مکتوب منتقل کنید. شما می توانید با همسایگان خود صحبت کرده و برای اعلام اطلاعات به اعضای سایت پیام های جمعی ارسال کنید.

مدیریت پریزها

دیگر لازم نیست نگران “آیا من چیزی را روشن گذاشتم؟” باشید. با inohom می توانید فقط با یک لمس برق تمام پریزهای برق را در خانه قطع کنید. در شرایط خطرناک مانند سیل یا آتش سوزی ، برق پریزها به طور خودکار قطع می شود و ایمنی برای شما و خانه شما فراهم می شود. اگر بخواهید ، می توانید برق هر پریز را با سناریوی از پیش تعریف شده قطع کنید. به این ترتیب ، می توانید برق ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را 2 ساعت پس از خروج از خانه قطع کنید و یا می توانید برق تلویزیون را در اتاق کودکان بین ساعت  18 – 21 هنگام انجام تکالیف خود محدود نمایید.

سنسورها

inohom با استفاده از سنسورها خانه شما را کنترل می کند تا ایمنی شما و خانه شما به حداکثر برسد . تمام شرایط نامطلوب و غیر عادی خانه شما را حس می کند ، اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهد و حتی اگر در خانه نباشید ، این شرایط غیر عادی را اطلاع می دهد. مجهز کردن به سنسور باعث میشود ، در صورت بروز حوادثی مانند (آتش سوزی ، نشتی گاز ، سیل ، سرقت، درب باز یا پنجره ، شکستن پنجره)  به طور خودکار آژیر امنیت را روی سیستم فعال کرده و همه چراغ ها روشن می شوند تا از خارج متوجه خطر شوند. در صورت لزوم ، شیرهای گاز و آب بسته میشود و روشنایی اضطراری روشن می شود تا از تخلیه ایمن از خانه اطمینان حاصل شود.

کنترل پیشرفته تهویه مطبوع

در سیستم های معمولی خانه هوشمند ، کنترل تهویه مطبوع با روشن و خاموش کردن سیستم انجام می شود. اما inohom کنترل پیشرفته ای را ارائه می دهد. می توانید مقدار دما ، سرعت فن و حالت عملکرد ( از سرمایش به گرمایش) تهویه مطبوع خود را کنترل کنید. این قابلیت راحتی و بهره وری بیشتر انرژی را برای شما فراهم می کند. همچنین با سناریوهای مختلف می توانید سیستم تهویه مطبوع خود را کنترل کنید. به عنوان مثال ، شما حالت “WORK” را فعال کرده و از خانه خارج می شوید. برای صرفه جویی در انرژی می توانید در این دوره مقادیر تنظیم شده دما را کاهش دهید. اگر هنگام بازگشت از محل کار خود یک خانه گرم می خواهید ، می توانید یک ساعت قبل از ورود به خانه درجه حرارت را افزایش دهید و از یک خانه گرم با صرفه جویی در انرژی لذت ببرید.

سیستم رسانه

inohom به شما امکان می دهد دستگاه های چندرسانه ای مانند تلویزیون ، گیرنده ماهواره ، پخش کننده ویدئو- سی دی وسیستم صوتی را بدون استفاده از کنترل از راه دور کنترل کنید تا راحتی بیشتری را برای شما فراهم کند. برای دستگاه های الکترونیکی خود نیازی به استفاده از کنترل از راه دور جداگانه ندارید ، به لطف ویژگی کنترل هوشمند چند منظوره می توانید تمام دستگاه های خود را با inohom کنترل کنید. در صورت تمایل می توانید سیستم های چندرسانه ای خود را با سناریو به طور خودکار کنترل کنید. وقتی به خانه می آیید ، کانال تلویزیونی مورد نظر شما باز می شود و می توانید شام خود را با موسیقی مورد علاقه خود شروع کنید.

پشتیبانی از فرمان صوتی

به لطف پشتیبانی از فرمان صوتی inohom مبتنی بر هوش مصنوعی ، بعد جدیدی به مفهوم خانه هوشمند اضافه می شود. با دستورات صوتی می توانید روشنایی ، پرده ، کرکره ، پریز و بسیاری موارد دیگر را کنترل کنید. خواسته های خود را بگویید و inohom  برای شما انجام میدهد.