سیستم های خانه هوشمند

شما با استفاده ازخانه هوشمند inohom می توانید روشنایی ، پرده ، کرکره ، گرمایش، سرمایش و همه چیز را از طریق کلیده ها یا تلفن هوشمند خود کنترل کنید. فقط کافیست بدانید می خواهید چه کار کنید ، زیرا این یک سیستم هوشمند است.

یه مشکل !

امروزه ، در یک خانه معمولی، دستگاه های بی شماری مانند کنترل از راه دور ، سنسور حرکت یا روشنایی ، گرمایش ، امنیت و سایر سیستم های الکترونیکی مصرفی را مشاهده می کنید که توسط  کلیدهای خودشان کنترل می شوند.
عدم ارتباط این سیستم ها با یکدیگر و یکپارچه نبودن آن برای صاحب خانه یک مشکل است.آنها ممکن است هوشمند باشند اما مطمئنا سودمند نیستند.

 

 

همه چیز از یک مرکز مدیریت می شود

سیستم خانه هوشمند inohom ، در مقایسه با سیستم های دیگر ، سیستمی است که از یک مرکز واحد مدیریت می شود و تمامی اطلاعات در آن جمع می شود.

این بدان معنی است که نه تنها می توانید روشنایی را با استفاده از سنسورهای حرکتی و کلیدها که یک امرساده است ، کنترل کنید ، بلکه سیستم هشدار ، گرمایش ،سرمایش ، موسیقی و سایر موارد را کنترل میکنید. بنابراین میتوانید از یکپارچه شدن تمامی تجهیزات لذت ببرید.

 

 

 استفاده آسان

شما می توانید تنها با یک لمس چه از داخل خانه یا از راه دور نحوه عملکرد خانه خود را تغییر دهید.

به لطف برنامه های تصویری ، استفاده از سیستم بسیار آسان میشود. با سیستم  inohom ، خانه هوشمندی ساده و پرکابرد خواهید داشت.

 

 

اتوماسیون هوشمند

سیستم خانه هوشمند inohom نقض امنیت ، شرایط آب و هوایی ، ترکیدگی لوله های آب و موارد دیگر را که ممکن است در خانه و اطراف آن اتفاق بیفتد ، کنترل می کند و به طور خودکار واکنش فوری نشان می دهد.

 قابل تغییر و به روز شدن را در آینده

 

این سیستم کاملاً متناسب با تغییرشرایط و فن آوری های جدیدی است که در خانه ها نصب می شود.

با معماری مدولار ، سیستم های خانه هوشمند inohom قابلیت به روز شدن را در آینده خواهد داشت . به این ترتیب ، این سیستم ها همیشه راحتی ، ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی را تضمین می کنند.